Marzysz o sukni zaprojektowanej tylko dla Ciebie? 

DeVu Diana Walkiewicz – PROJEKTOWANIE & SZYCIE MIAROWE

„Forma nie ma granic, wystarczy ją odpowiednio ubrać” – Diana Walkiewicz DeVu 

O NIEJ

Diana Walkiewicz – projektantka, z pochodzenia Polka , pracująca poza schematami, odkrywcza i odważna. Od kilku ostatnich lat jedna z najjaśniejszych postaci na rynku modowym w zakresie projektowania i szycia sukien ślubnych i wizytowych. Twórca pracowni DeVu, własnej niekonwencjonalnej marki, odważnych, oryginalnych fasonów, wpasowanych w aktualne trendy i wysublimowane gusta klientek. Jest niepowtarzalna, tak jak jej prace, odważna i wyjątkowa. 

„W moim świecie jest miejsce dla wielu kobiet. To arkadia dla wszystkich pragnących spełniać własne marzenia. Każda kobieta jest wyjątkowa, ale każda która tu trafiła ma również szansę by być spełniona. Moje drzwi są otwarte, wystarczy wejść i podzielić się wspólną pasją. Razem stworzymy dzieło jedyne w swoim rodzaju, dla jedynej takiej kobiety jak Ty” – D.W.

Projekty DeVu zachwycają kobiety na całym świecie i cieszą się popularnością podczas gal i pokazów. Jeśli szukasz kreacji niespotykanej, perfekcyjnie dobranej do Twojej sylwetki, stworzoną z najwyższą starannością, uszyjemy ją także dla Ciebie. 

Poznaj nasze kolekcje, wybierz swój styl 

i oczaruj wszystkich w wyjątkowym dniu 

własną niepowtarzalną kreacją.

DLACZEGO SUKNIA SZYTA NA MIARĘ?

….Ponieważ to spełnienie marzeń. 

Dzięki temu rozwiązaniu masz gwarancję, że suknia jest unikatowa i idealnie dopasowana do Twojej sylwetki. Pod okiem stylisty i zespołu krawcowych powstaje nie tylko produkt niepowtarzalny, ale wyjątkowy – bo tylko Twój. 

JAK PRACUJEMY?

DeVu jest pracownią kameralną, z doskonałym i perfekcyjnym w działaniu zespołem ludzi. Taka jest wizja projektantki i tak stara się pracować ze swoimi klientkami. Każda konsultacja rozpoczyna się od spokojnej rozmowy w Atelier, dzięki czemu można przybliżyć oczekiwania i poświęcić czas na poznanie swoich potrzeb. 

Wszelkie pomysły, projekty i szkice kreacji są następnie odpowiednio personalizowane, a więc dopasowane do sylwetki, z uwzględnieniem wszelkich różnic konceptualnych. 

„Staram się, aby nasze spotkania były klimatyczne i pozostały miłym wspomnieniem. Jeśli będziesz czuła się wyjątkowo, wrócisz do mojej pracowni, aby podtrzymać uczucie indywidualności”- D.W.

Diana Walkiewicz preferuje bezpośredni kontakt z klientką już od chwili wizji i wstępnego projektowania, poprzez przymiarki, aż do finalnego odbioru sukni. Istnieje także możliwość dojazdu do klientki, a w ramach indywidualnych uzgodnień wykonania zamówienia na odległość w systemie zaocznym – wysyłkowym, z szyciem wg powierzonych wymiarów. 

SCHEMAT POWSTAWANIA SUKNI

Wybór fasonu – najważniejszy moment, od którego zależy cała dalsza praca. Oscylujemy tu pomiędzy gustem, a oczekiwaniami. Nie zawsze to co nam się podoba w stu procentach do nas pasuje. Warto o tym porozmawiać i dokonać optymalnego wyboru. 

Szkic projektu – po wyborze fasonu pora na zobrazowanie naszej wizji ze wszystkimi zmianami i pomysłami. Poddajemy pod ocenę czy osiągnięty rezultat to właśnie ten, o którym rozmawiałyśmy, czy należy dokonać modyfikacji.

Wybór tkanin – jeśli koncepcja spełnia nasze oczekiwania przechodzimy do wyboru tkanin. To moment mający wpływ na charakter końcowy naszej kreacji. 

Zdjęcie wymiarów z sylwetki, konfekcjonowanie, wykrój i modelowanie sukni – to kolejne etapy dotyczące już samej produkcji, do której angażujemy tylko nasze wewnętrzne zasoby

Przygotowanie do przymiarki – przymiarka półproduktu – to pora na mały egzamin, ekscytujący test dla Atelier i samej siebie, czy dokonaliśmy właściwych wyborów, czy nasz produkt to właśnie ten wymarzony.

Ustalenie szczegółów (długości, obwody, wykończenia i zdobienia) – sama przyjemność

Druga przymiarka (opcjonalnie trzecia przymiarka) – dopracowanie szczegółów, wykończenie i dopracowanie kreacji. 

Ustalenie terminu odbioru gotowej sukni – świetnie! Nasze dzieło już jest w Twoich rękach!

UNIKALNE, INDYWIDUALNE, JEDYNE W SWOIM RODZAJU…

Na niepowtarzalność ubioru wpływa również jakość odpowiednio skrojonych tkanin, forma i wykończenie. Komfort noszenia i ogólny szyk – to obraz kobiety, jej charakteru i potencjału, ponadczasowo zamknięty w formie sukni.

„Tworzę dla Ciebie, jestem dla Ciebie, wyjątkowej i jedynej” – D.W.

Witamy w sklepie Devu jeżeli oczekujesz zbyt długo na odpowiedź mailem, zadzwoń do Nas odpowiemy na wszelkie pytania 531-472-017

DeVu – Atelier : ul. Kilinskiego 21 26-600 Radom 

tel : 795-692-513
Mail : Devu_suknie@devu.com.pl
Sklep on line : www.devu.com.pl
FB : https://www.facebook.com/WwwDevuComPl/

Close Menu
en_US
pl_PL en_US
0
×

Cart