Marzysz o sukni zaprojektowanej tylko dla Ciebie? 

DeVu Diana Walkiewicz – PROJEKTOWANIE & SZYCIE MIAROWE

„Forma nie ma granic, wystarczy ją odpowiednio ubrać” – Diana Walkiewicz DeVu 

O NIEJ

Diana Walkiewicz – projektantka, z pochodzenia Polka , pracująca poza schematami, odkrywcza i odważna. Od kilku ostatnich lat jedna z najjaśniejszych postaci na rynku modowym w zakresie projektowania i szycia sukien ślubnych i wizytowych. Twórca pracowni DeVu, własnej niekonwencjonalnej marki, odważnych, oryginalnych fasonów, wpasowanych w aktualne trendy i wysublimowane gusta klientek. Jest niepowtarzalna, tak jak jej prace, odważna i wyjątkowa. 

„W moim świecie jest miejsce dla wielu kobiet. To arkadia dla wszystkich pragnących spełniać własne marzenia. Każda kobieta jest wyjątkowa, ale każda która tu trafiła ma również szansę by być spełniona. Moje drzwi są otwarte, wystarczy wejść i podzielić się wspólną pasją. Razem stworzymy dzieło jedyne w swoim rodzaju, dla jedynej takiej kobiety jak Ty” – D.W.

Projekty DeVu zachwycają kobiety na całym świecie i cieszą się popularnością podczas gal i pokazów. Jeśli szukasz kreacji niespotykanej, perfekcyjnie dobranej do Twojej sylwetki, stworzoną z najwyższą starannością, uszyjemy ją także dla Ciebie. 

Poznaj nasze kolekcje, wybierz swój styl i oczaruj wszystkich w wyjątkowym dniu własną niepowtarzalną kreacją.

DLACZEGO SUKNIA SZYTA NA MIARĘ?

….Ponieważ to spełnienie marzeń. 

Dzięki temu rozwiązaniu masz gwarancję, że suknia jest unikatowa i idealnie dopasowana do Twojej sylwetki. Pod okiem stylisty i zespołu krawcowych powstaje nie tylko produkt niepowtarzalny, ale wyjątkowy – bo tylko Twój. 

JAK PRACUJEMY?

DeVu jest pracownią kameralną, z niedużym, ale doskonałym i perfekcyjnym w działaniu zespołem ludzi. Taka jest wizja projektantki i tak stara się pracować ze swoimi klientkami. Każda konsultacja rozpoczyna się od spokojnej rozmowy w Atelier, dzięki czemu można przybliżyć oczekiwania i poświęcić czas na poznanie swoich potrzeb.

Wszelkie pomysły, projekty i szkice kreacji są następnie odpowiednio personalizowane, a więc dopasowane do sylwetki, z uwzględnieniem wszelkich różnic konceptualnych.

„Staram się, aby nasze spotkania były klimatyczne i pozostały miłym wspomnieniem. Jeśli będziesz czuła się wyjątkowo, wrócisz do mojej pracowni, aby podtrzymać uczucie indywidualności”- D.W.

Diana Walkiewicz preferuje bezpośredni kontakt z klientką już od chwili wizji i wstępnego projektowania, poprzez przymiarki, aż do finalnego odbioru sukni. Istnieje także możliwość dojazdu do klientki, a w ramach indywidualnych uzgodnień wykonania zamówienia na odległość w systemie zaocznym – wysyłkowym, z szyciem wg powierzonych wymiarów.

 

SCHEMAT POWSTAWANIA SUKNI

Wybór fasonu – najważniejszy moment, od którego zależy cała dalsza praca. Oscylujemy tu pomiędzy gustem, a oczekiwaniami. Nie zawsze to co nam się podoba w stu procentach do nas pasuje. Warto o tym porozmawiać i dokonać optymalnego wyboru.

Szkic projektu – po wyborze fasonu pora na zobrazowanie naszej wizji ze wszystkimi zmianami i pomysłami. Poddajemy pod ocenę czy osiągnięty rezultat to właśnie ten, o którym rozmawiałyśmy, czy należy dokonać modyfikacji.

Wybór tkanin – jeśli koncepcja spełnia nasze oczekiwania przechodzimy do wyboru tkanin. To moment mający wpływ na charakter końcowy naszej kreacji.

Zdjęcie wymiarów z sylwetki, konfekcjonowanie, wykrój i modelowanie sukni – to kolejne etapy dotyczące już samej produkcji, do której angażujemy tylko nasze wewnętrzne zasoby

Przygotowanie do przymiarki – przymiarka półproduktu – to pora na mały egzamin, ekscytujący test dla Atelier i samej siebie, czy dokonaliśmy właściwych wyborów, czy nasz produkt to właśnie ten wymarzony.

Ustalenie szczegółów (długości, obwody, wykończenia i zdobienia) – sama przyjemność

Druga przymiarka (opcjonalnie trzecia przymiarka) – dopracowanie szczegółów, wykończenie i dopracowanie kreacji.

Ustalenie terminu odbioru gotowej sukni – świetnie! Nasze dzieło już jest w Twoich rękach!

 

UNIKALNE, INDYWIDUALNE, JEDYNE W SWOIM RODZAJU…

Na niepowtarzalność ubioru wpływa również jakość odpowiednio skrojonych tkanin, forma i wykończenie. Komfort noszenia i ogólny szyk – to obraz kobiety, jej charakteru i potencjału, ponadczasowo zamknięty w formie sukni.

„Tworzę dla Ciebie, jestem dla Ciebie, wyjątkowej i jedynej” – D.W.

 

DeVu W LATACH :

Diana Walkiewicz jest cenioną w świecie mody projektantką. Pierwsze jej projekty powstawały już w 2005 roku. W między czasie ukończyła studia stacjonarne I i II stopnia z tytułem Magister Sztuki na Uniwersytecie Technologiczno – Humanistycznym, o specjalizacji ubiór, obuwie. Jej kolekcje zdobyły uznanie w Polsce oraz na arenie międzynarodowej o czym świadczą poniższe nagrody i wyróżnienia. Kreacje DeVu można podziwiać na najważniejszych galach i wybiegach mody w Polsce i zagranicą.

Najważniejsze Nagrody:

Kryształowa Statuetka Najlepszego Projektanta International Dubai Fashion Week 2017

Grant Naukowy ,,Najlepsi z Najlepszych” przyznany przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego za stworzenie kolekcji Innowacyjnej.

Certyfikat Uznania Fashion Biznes – marka DeVu wśród 5 Najlepszych Projektantów Polskich

Pozostałe Nagrody:

Pierwsze Miejsce w Plebiscycie Dziennika Echo Dnia – Kobieta Przedsiębiorcza oraz Pierwsze miejsce w Złotej Dziesiątce Kobiet Przedsiębiorczych 2014.

Wyróżnienie w konkursie ,,Young Fashion Day” 2014.

Drugie i trzecie Miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Kostiumografów i Projektantów – Kostiumy do Opery 2016.

Nominacje w plebiscycie Człowiek Roku 2017 i 2018.

Prezentacja sukien w odsłonie finału Wyborów Miss Supranationale 2015 – uznana za najpiękniejszą ze wszystkich finałów na świecie w 2015 roku.

Pokazy mody – PL:

Prezentacja kolekcji w międzynarodowym konkursie Off Fashion 2013 | Kielce

Kolekcja sukni DeVu Blue stworzona na Galę Finałową Miss Polski Nastolatek i koronację Miss Polski Nastolatek 2014 i 2015 | Kozienice – z emisją telewizyjną w TVP4

Pokaz sukni wieczorowych podczas finału Miasto Gwiazd 2015 | Warszwa

Prezentacja kolekcji podczas Music&Fashion Days 2015 | Zegrze

Kolekcja prezentowana przez kandydatki Gali Finałowej konkursu Miss Polski Ziemi Świętokrzyskiej  2015/2016 | Kielce 

Kolekcja sukni (DeVu Red) podczas Festiwalu Piękna prezentowana przez kandydatki do tytułu Miss Świata (Miss Supranational) 2016 | Krynica Zdrój – z emisją na żywo w TV Polsat i na 74 kanałach zagranicznych

Kolekcja DeVu Diana Walkiewicz prezentowana podczas Finału Miss World Poland 2016 | Zakopane.

Prezentacja sukni podczas Finału wyborów Miss Ziemi Pomorskiej 2016 | Gdańsk

Pokaz kolekcji koktajlowych podczas Finału Miss Opolszczyzny 2016 | Opole

Prezentacja kolekcji podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich 2016 | Poznań.

Kolekcja sukni (DeVu White) podczas Festiwalu Piękna prezentowana przez kandydatki do tytułu Miss Świata (Miss Supranational) 2017 | Krynica Zdrój – z emisją na żywo w TV Polsat i na 74 kanałach zagranicznych.

Pokaz kolekcji ślubnej podczas Baltic Fashion Week 2017 | Koszalin

Kolekcja sukien stworzonych do konkursu Miss Polski, prezentowana podczas półfinałów kiedy | gdzie-  z emisja telewizyjna w TV Polsat . – brak daty i miejsca

Pokaz kolekcji podczas wydarzenia Fashion Festival dla Fashion TV kiedy | Poznań – Brak daty

Międzynarodowe pokazy mody DeVu:

International Dubai Fashion Week 2017 | Dubai, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Milan Fashion Week 2018 | Mediolan, Włochy

Paris Fashion Week 2018 | Paryż , Francja

Grodno Fashion Show 2017 | Grodno , Białoruś

Berlin Fashion Week 2018 | Berlin , Niemcy

Międzynarodowe pokazy DeVu kolekcji innowacyjnej z Grantem Naukowym ,,Najlepsi  z Najlepszych”: 

Modavisione 2016 | Magdeburg , Niemcy

Pakistan Fashion Week London 2016 | Londyn , Wielka Brytania

Mercedes-Benz Fashion Week Kiev 2017 | Kijów , Ukraina

New York Fashion Week 2017 | Nowy Jork , Stany Zjednoczone

„Specjalne podziękowania dla UTH w Radomiu, za wsparcie i pomoc w budowie ścieżki rozwoju DeVu Atelier. Dzięki otrzymanemu wyróżnieniu mogłam czerpać inspirację poznając nietuzinkowych ludzi obracających się w międzynarodowych kręgach mody” – D.W.

Pozwól, dotknę Twych ukrytych pragnień.
Zaklęty pierwiastek tajemnicy, niewinności, szaleństwa, łagodności drzemie w Tobie i cierpliwie czeka na przebudzenie.
To początek podróży, wędrówki po dzikość, namiętność, spełnienie …
Kim jesteś w głębi duszy?
Może boginią Afrodytą, która płonie czarem miłości, a może Ateną, boginią zwycięstwa?
Kimkolwiek jesteś, kimkolwiek chciałabyś być, to jest czas i miejsce do Twej przemiany.
Zwinięte sukno jak arkusz papirusu rozwijam przed Twoimi stopami.
Rozkołysz swoje zmysły blaskiem, szelestem wyjątkowych tkanin, utkanych z najdelikatniejszych nici, wybranych z miłością dla Ciebie.
Miękkość sukna zjednoczy się z alabastrową taflą Twej skóry i wydobędzie zapach najpiękniejszy na świecie. Aromat Twego ciała, jedynego, cennego, bo niesie przez życie Twą
Duszę.
Ukochaj siebie.
Otul ramiona drogocennymi kamieniami, diamentami, bursztynem, owocami zrodzonymi z Ziemi. Dojrzewały miliony lat, aby ich historia zostawiła ślad wieczności i nieśmiertelności dotykając Cię.
W sukni, skrojonej mistrzowską ręką ,poczujesz swą moc. Z głową uniesioną wysoko,z wiarą , , będziesz kreować swą drogę do spełniania marzeń.
Suknia, to opowieść o Tobie.
Żywioły ognia, wody, powietrza, ziemi zamieszkają już na zawsze w Twym sercu.
Oczarujesz świat odwagą, pasją życia, światłem emanującym z Twej postaci .
Szepnij, proszę, kiedy nadejdzie czas Twoich ponownych narodzin, Bogini?
Olimp czeka na Ciebie…..

Witamy w sklepie Devu jeżeli oczekujesz zbyt długo na odpowiedź mailem, zadzwoń do Nas odpowiemy na wszelkie pytania 531-472-017

DeVu – Atelier : ul. Kilinskiego 21 26-600 Radom 

tel : 795-692-513
Mail : Devu_suknie@devu.com.pl
Sklep on line : www.devu.com.pl
FB : https://www.facebook.com/WwwDevuComPl/

Close Menu
pl_PL
en_US pl_PL
0
×

Koszyk