WYSYŁKA I ZWROTY

Numer konta do wpłat: 55 1020 3958 0000 9402 0223 7295
Podajemy swój nick oraz dane do wysyłki jak również: rozmiar, kolor i fason wybranego przedmiotu

Zakup przedmiotu: po wybraniu opcji ,,kup teraz” stają się Państwo moimi klientami, dane do przelewu znajdują się w wiadomości która przychodzi automatycznie po zakupie jeżeli ktoś wybrał opcję za pobraniem musi powiadomić mnie o tym zarówno mailem jak i smsem !!! W wiadomości tej powinny się znajdować następujące dane: nick z DEVU, kolor, rozmiar, nazwa zakupionego przedmiotu, dane adresowe do wysyłki i wyrażenie chęci wysyłki pobraniowej.

Wysyłka: po opcji za pobraniem paczkę wysyłam w ciągu 3 dni roboczych po wpłacie na konto. Paczkę wysyłam od razu po zaksięgowaniu pieniążków na moim koncie. Przedmioty zakupione na moich aukcjach wysyłam Pocztą Polską jeżeli okaże się, że paczka nie dojdzie w ciągu 7 dni roboczych należy do mnie zadzwonić. Jeżeli paczka zaginęła na Poczcie wysyłam nową rzecz do klienta natychmiast a reklamacją zajmuję się ja. Proszę pamiętać, że według regulaminu na wysyłkę jest 14 dni. Istnieje możliwość wysyłki Kurierem, należy mnie o tym powiadomić telefonicznie.

Koszty za wysyłkę: ponosi kupujący, za szybszą wysyłkę tzw. Priorytetem należy dołożyć do kwoty za wysyłkę +2 zł. Jeżeli wolą Państwo otrzymać zakupiony towar w pudelku trzeba za to dodatkowo zapłacić +5 zł i powiadomić mnie o tym w tytule przelewu bądź smsem podając swój Nick z Allegro.

Zwroty – Reklamacje: zakupionych przedmiotów nie można zwracać !!! Suknie są zgodne z opisem a zdjęcia są autentyczne. Przedmioty moich aukcji są nowe i nie używane suknie (itp) nie ma wiec mowy o wadach czy zniszczeniach. Jeżeli zdarzy się tak, że suknia będzie za duża, za mała lub po prostu komuś będzie w niej nie ładnie klientowi przysługuje prawo poprawy krawieckiej. Suknie można zamieniać na inny model bądź inną rzecz wystawioną na moich aukcjach która jest gotowa i leży na stanie magazynu. Nie ma możliwości zwrotu towaru, proszę o tym pamiętać przed zakupem gdyż nie zwracam pieniążków. Zawsze jednak istnieje możliwość zamiany.

Procedura zamiany zakupu: otrzymaną sukienkę, rzecz wysyłajcie Państwo w kopercie na mój adres do koperty poza przedmiotem na wymianę wsadzamy karteczkę !!! na której kolejno wypisujemy co zakupiliśmy Nick z DEVU na co chcemy zamienić (nr aukcji i opis, rozmiar, kolor, fason) i Państwa dane adresowe abym mogła odesłać towar. Dodatkowo do koperty wsadzamy również podpisaną kopertę zwrotną z wypełnionymi druczkami pocztowymi aby wymiana przebiegła szybko i sprawnie do koperty wrzucamy również znaczki pocztowe w kwocie 10zł lub pieniążki 10zł, za które sama kupię znaczki na Poczcie na przesyłkę zwrotną do Państwa. Jeżeli ktoś woli należną kwotę można przelać na konto ale będzie to na pewno dłużej trwało. Po otrzymaniu reklamacji w ciągu 3dni wysyłam towar zwrotny.

Sukienki i rzeczy szyte na wymiar: nie podlegają zwrotowi (jest to umowa o dzieło) jest możliwość wykonywania u nas poprawek każdego rodzaju wedle życzenia po uiszczeniu odpowiedniej bardzo malej ale adekwatnej do zamówienia ceny.

Witamy w sklepie Devu jeżeli oczekujesz zbyt długo na odpowiedź mailem, zadzwoń do Nas odpowiemy na wszelkie pytania 531-472-017

Salon Firmowy : DeVu s.c Grota Roweckiego 12 97-400 Bełchatów
Nip : 948-246-06-08

DeVu – Atelier : ul. Kilinskiego 21 26-600 Radom 

tel : 795-692-513
Mail : Devu_suknie@devu.com.pl
Sklep on line : www.devu.com.pl
FB : https://www.facebook.com/WwwDevuComPl/

Close Menu
pl_PLPolish
en_USEnglish pl_PLPolish
0
×

Koszyk