Szwalnia

Nasza działalność stale się rozwija. Dzięki odpowiedniemu zespołowi ludzi z niewielkiej pracowni stworzyliśmy profesjonalny zakład krawiecki z odpowiednio dobranymi dla danych produktów zasobami. Obecnie nasza firma posiada zaplecze kreatywne w postaci biura projektowego z dedykowaną do realizacji prototypów modeli seryjnych i szycia miarowego, pracownią artystyczną oraz szwalnię odzieżową. Tu powstają serie produktów przeznaczonych do stałej sprzedaży, które można zakupić w naszym sklepie on-line oraz w stacjonarnych sklepach partnerskich. Nasza szwalnia zatrudnia wykwalifikowany zespół ludzi posiadających odpowiednie kompetencje do przygotowania szycia szablonowego według schematów zlecanych przez naszą pracownię artystyczną.  

W procesie produkcji wydzielamy odpowiednie stanowiska pracy na dziale krojowni i przygotowania, maszyn i urządzeń do szycia, prasowalni i wykończenia. Dzięki temu nasza szwalnia na obecnym etapie jest w pełni profesjonalnym, sprawnie działającym mechanizmem. 

Działamy książkowo, nie na skróty, by uniknąć błędów produkcyjnych i kosztownych strat. Pracujemy na profesjonalnych maszynach do szycia takich marek jak Juki, Singer czy Telimena Łucznik, dopasowanych do odpowiednich czynności krawieckich. Dobór urządzeń nie jest przypadkowy, nie używamy także półśrodków. To ważne, by kreacje, bielizna i dodatki wychodzące z rąk naszych fachowców spełniały wysokie oczekiwania i mogły sprostać jakościowo wysokim wymaganiom naszych cudownych klientek. 

Stale poszukujemy doskonałych szwaczek z doświadczeniem w branży odzieżowej, więcej o naborze tutaj, a oprócz szkoleń otwartych prowadzimy również szkolenia wewnętrzne w ramach stałego dokształcania i wykorzystywania nowych technologii i standardów pracy. Robimy co w naszej mocy, by nasza kadra krawiecka wykonywała pracę w sposób profesjonalny, miała odpowiednie poczucie estetyki i piękna, potrafiła dbać o półprodukty w procesie szycia i dbała należycie o urządzenia i swoje stanowisko pracy.

Dzięki wielu merytorycznym dyskusjom i szkoleniom wewnętrznym możemy ocenić jakie są potrzeby naszych pracowników, doposażyć stanowiska lub poprawić komfort szycia. Wierzymy, że odpowiednie środki, dbałość o urządzenia i produkty oraz dobra atmosfera pracy pozwala uzyskiwać zadowalające nas i nasze klientki efekty.