Szycie na miarę

Marzysz o sukni 

zaprojektowanej 

tylko dla Ciebie? 

DeVu Diana Walkiewicz – PROJEKTOWANIE & SZYCIE MIAROWE

„Forma nie ma granic, wystarczy ją odpowiednio ubrać” – Diana Walkiewicz DeVu 

DLACZEGO SUKNIA SZYTA NA MIARĘ?

….Ponieważ to spełnienie marzeń. 

Dzięki temu rozwiązaniu masz gwarancję, że suknia jest unikatowa i idealnie dopasowana do Twojej sylwetki. Pod okiem stylisty i zespołu krawcowych powstaje nie tylko produkt niepowtarzalny, ale wyjątkowy – bo tylko Twój. 

JAK PRACUJEMY?

DeVu jest pracownią kameralną, z niedużym, ale doskonałym i perfekcyjnym w działaniu zespołem ludzi. Taka jest wizja projektantki i tak stara się pracować ze swoimi klientkami. Każda konsultacja rozpoczyna się od spokojnej rozmowy w Atelier, dzięki czemu można przybliżyć oczekiwania i poświęcić czas na poznanie swoich potrzeb. 

Wszelkie pomysły, projekty i szkice kreacji są następnie odpowiednio personalizowane, a więc dopasowane do sylwetki, z uwzględnieniem wszelkich różnic konceptualnych. 

„Staram się, aby nasze spotkania były klimatyczne i pozostały miłym wspomnieniem. Jeśli będziesz czuła się wyjątkowo, wrócisz do mojej pracowni, aby podtrzymać uczucie indywidualności”- D.W.

Diana Walkiewicz preferuje bezpośredni kontakt z klientką już od chwili wizji i wstępnego projektowania, poprzez przymiarki, aż do finalnego odbioru sukni. Istnieje także możliwość dojazdu do klientki, a w ramach indywidualnych uzgodnień wykonania zamówienia na odległość w systemie zaocznym – wysyłkowym, z szyciem wg powierzonych wymiarów. 

SCHEMAT POWSTAWANIA SUKNI

Wybór fasonu – najważniejszy moment, od którego zależy cała dalsza praca. Oscylujemy tu pomiędzy gustem, a oczekiwaniami. Nie zawsze to co nam się podoba w stu procentach do nas pasuje. Warto o tym porozmawiać i dokonać optymalnego wyboru. 

Szkic projektu – po wyborze fasonu pora na zobrazowanie naszej wizji ze wszystkimi zmianami i pomysłami. Poddajemy pod ocenę czy osiągnięty rezultat to właśnie ten, o którym rozmawiałyśmy, czy należy dokonać modyfikacji.

Wybór tkanin – jeśli koncepcja spełnia nasze oczekiwania przechodzimy do wyboru tkanin. To moment mający wpływ na charakter końcowy naszej kreacji. 

Zdjęcie wymiarów z sylwetki, konfekcjonowanie, wykrój i modelowanie sukni – to kolejne etapy dotyczące już samej produkcji, do której angażujemy tylko nasze wewnętrzne zasoby

Przygotowanie do przymiarki – przymiarka półproduktu – to pora na mały egzamin, ekscytujący test dla Atelier i samej siebie, czy dokonaliśmy właściwych wyborów, czy nasz produkt to właśnie ten wymarzony.

Ustalenie szczegółów (długości, obwody, wykończenia i zdobienia) – sama przyjemność

Druga przymiarka (opcjonalnie trzecia przymiarka) – dopracowanie szczegółów, wykończenie i dopracowanie kreacji. 

Ustalenie terminu odbioru gotowej sukni – świetnie! Nasze dzieło już jest w Twoich rękach!

UNIKALNE, INDYWIDUALNE, JEDYNE W SWOIM RODZAJU…

Na niepowtarzalność ubioru wpływa również jakość odpowiednio skrojonych tkanin, forma i wykończenie. Komfort noszenia i ogólny szyk – to obraz kobiety, jej charakteru i potencjału, ponadczasowo zamknięty w formie sukni.

„Tworzę dla Ciebie, jestem dla Ciebie, wyjątkowej i jedynej” – D.W.

Ślub to wyjątkowy dzień, który mamy okazję przeżyć tylko raz. Dlatego przygotowania do niego trwają przeważnie bardzo długo, by móc zaplanować i przygotować wszystko w najmniejszym calu. Najważniejszym elementem ślubnych przygotowań jest oczywiście suknia ślubna. Każda panna młoda chce wyglądać w tym dniu wyjątkowo i poczuć się tak, jak nie czuła się nigdy dotąd. W końcu oczy wszystkich gości będą zwrócone właśnie na nią. Suknia musi być więc dobrana perfekcyjnie. Fason, długość, kolor, wykończenia i dodatkowe ozdoby – każdy, nawet najmniejszy element składa się na efekt. Ten zaś musi być po prostu “wow!”. 

W DeVu doskonale wiemy, jak ważna jest indywidualność i dopasowanie. Każda z nas jest inna, inne są więc również potrzeby. Wspólne jest jedno: to pragnienie poczucia wyjątkowości i swobody jednocześnie. 

Suknia ślubna musi więc łączyć o wiele więcej cech, niż może się wydawać na początku. Przygotowujesz się do tego wyjątkowego dnia? Zaufaj ekspertom z DeVu. Szyciem sukien ślubnych na miarę zajmujemy się każdego dnia. Dlatego doskonale znamy potrzeby kobiet, starając się dostarczać nowoczesnych rozwiązań. Szycie sukni ślubnej rozpoczynamy od spokojnej, szczegółowej rozmowy, podczas której chcemy poznać Twój pomysł i wizję na suknię. To luźna rozmowa w przyjacielskiej atmosferze, która pozwoli nam ustalić dokładnie Twoje oczekiwania. To najważniejszy etap, który jest właściwie punktem wyjścia dla wymarzonej sukni ślubnej szytej na miarę. 

DeVu to szycie sukien ślubnych w Radomiu inne niż wiele podobnych atelier. To miejsce, do którego możesz zawsze przyjść jak do przyjaciółek – bo nimi właśnie staramy się być dla każdej przyszłej panny młodej. Przedślubny stres możesz śmiało zostawić przed drzwiami – zresztą po przekroczeniu progu sam ustąpi. Wiemy, jak ważny dzień przed Tobą, dlatego służymy pomocną ręką w każdej kwestii, nie tylko w szyciu sukienek ślubnych. Jesteśmy dla Ciebie w Warszawie i Radomiu w stacjonarnym studio. Jednak z naszego wsparcia i usług możesz korzystać z każdego miejsca w Polsce i na świecie. Usługę szycia sukienek w Warszawie nie tylko na ślub, ale także na każdą inną okazję, możesz zlecić nam online. Zrealizujemy projekt według Twoich wytycznych (lub tych ustalonych razem) i prześlemy Ci Twoją wymarzoną sukienkę. 

Prawda, że to proste? Zaufaj wiedzy, doświadczeniu i życzliwości. Twoja suknia i ślub będą wymarzone – dokładnie tak, jak sobie zaplanowałaś! Czekamy na Ciebie stacjonarnie i online. Daj znać, czego potrzebujesz – poradzimy sobie z tym bez problemu.