Projekt indywidualny

Szycie na miarę

Marzysz o sukni
zaprojektowanej
tylko dla Ciebie?

DeVu Diana Walkiewicz – PROJEKTOWANIE & SZYCIE MIAROWE
„Forma nie ma granic, wystarczy ją odpowiednio ubrać” – Diana Walkiewicz DeVu

DLACZEGO SUKNIA SZYTA NA MIARĘ?
….Ponieważ to spełnienie marzeń.

Dzięki temu rozwiązaniu masz gwarancję, że suknia jest unikatowa i idealnie dopasowana do Twojej sylwetki. Pod okiem stylisty i zespołu krawcowych powstaje nie tylko produkt niepowtarzalny, ale wyjątkowy – bo tylko Twój.

JAK PRACUJEMY?
DeVu jest pracownią kameralną, z niedużym, ale doskonałym i perfekcyjnym w działaniu zespołem ludzi. Taka jest wizja projektantki i tak stara się pracować ze swoimi klientkami. Każda konsultacja rozpoczyna się od spokojnej rozmowy w Atelier, dzięki czemu można przybliżyć oczekiwania i poświęcić czas na poznanie swoich potrzeb.

Wszelkie pomysły, projekty i szkice kreacji są następnie odpowiednio personalizowane, a więc dopasowane do sylwetki, z uwzględnieniem wszelkich różnic konceptualnych.

„Staram się, aby nasze spotkania były klimatyczne i pozostały miłym wspomnieniem. Jeśli będziesz czuła się wyjątkowo, wrócisz do mojej pracowni, aby podtrzymać uczucie indywidualności”- D.W.

Diana Walkiewicz preferuje bezpośredni kontakt z klientką już od chwili wizji i wstępnego projektowania, poprzez przymiarki, aż do finalnego odbioru sukni. Istnieje także możliwość dojazdu do klientki, a w ramach indywidualnych uzgodnień wykonania zamówienia na odległość w systemie zaocznym – wysyłkowym, z szyciem wg powierzonych wymiarów.

SCHEMAT POWSTAWANIA SUKNI
Wybór fasonu – najważniejszy moment, od którego zależy cała dalsza praca. Oscylujemy tu pomiędzy gustem, a oczekiwaniami. Nie zawsze to co nam się podoba w stu procentach do nas pasuje. Warto o tym porozmawiać i dokonać optymalnego wyboru.
Szkic projektu – po wyborze fasonu pora na zobrazowanie naszej wizji ze wszystkimi zmianami i pomysłami. Poddajemy pod ocenę czy osiągnięty rezultat to właśnie ten, o którym rozmawiałyśmy, czy należy dokonać modyfikacji.
Wybór tkanin – jeśli koncepcja spełnia nasze oczekiwania przechodzimy do wyboru tkanin. To moment mający wpływ na charakter końcowy naszej kreacji.
Zdjęcie wymiarów z sylwetki, konfekcjonowanie, wykrój i modelowanie sukni – to kolejne etapy dotyczące już samej produkcji, do której angażujemy tylko nasze wewnętrzne zasoby
Przygotowanie do przymiarki – przymiarka półproduktu – to pora na mały egzamin, ekscytujący test dla Atelier i samej siebie, czy dokonaliśmy właściwych wyborów, czy nasz produkt to właśnie ten wymarzony.
Ustalenie szczegółów (długości, obwody, wykończenia i zdobienia) – sama przyjemność
Druga przymiarka (opcjonalnie trzecia przymiarka) – dopracowanie szczegółów, wykończenie i dopracowanie kreacji.
Ustalenie terminu odbioru gotowej sukni – świetnie! Nasze dzieło już jest w Twoich rękach!

UNIKALNE, INDYWIDUALNE, JEDYNE W SWOIM RODZAJU…
Na niepowtarzalność ubioru wpływa również jakość odpowiednio skrojonych tkanin, forma i wykończenie. Komfort noszenia i ogólny szyk – to obraz kobiety, jej charakteru i potencjału, ponadczasowo zamknięty w formie sukni.

„Tworzę dla Ciebie, jestem dla Ciebie, wyjątkowej i jedynej” – D.W.